Antalya, 2 milyondan fazla nüfusu ile Akdeniz bölgemizin en kalabalık, ülkemizin ise 5. büyük şehridir. Aynı zamanda yaz turizminde en çok turist çeken illerin başında gelir. İlimizde yaz mevsiminde dünyanın her tarafında binlerce insan buraya akın etmektedir. İlimizin merkezinde ve ilçelerinde hatta her köşesinde turistik yerler bulunur. Turistin olduğu yerde gece hayatı olmasa olmazlardandır.

Antalya ilimizde gece hayatı çok parlak ve hareketli geçmektedir. İlimizde yüzlerce hatta binlerce mekan bulunur. Buradaki gece mekanlarında hayat çok renkli akmaktadır. Köpük banyosu, ünlü müzisyenlerin konserleri, dünyaca ünlü şovmenlerin gösterileri gibi onlarca örnek sayabileceğimiz aktiviteler bulunur. Burada gündüz başka gece başka güzeldir.

İlde, gece hayatının çok renkli ve hareketli geçtiği en önemli yerler Kaleiçi, Alanya, Kemer ve Side gibi turistik bölgelerdir. Yaz aylarının gelmesi ve hava sıcaklığının artması ile birlikte, insanlar kendilerini sokağa atmakta ve gece kulüplerine, publara, kafelere ve canlı müzik barlarına akın etmektedir. Club Inferno, Lobby & Lounge Bar, Tudor’s Pub ve Jolly Joker Pub gibi ünlü mekanların bulunduğu bu yerlerde, bir çok konser ve festivale tanıklık da edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here