Kemer’in Önemli Plajları Nerelerdir?

Antalya, bir çok özel ve tarihi yerlerinin yanı sıra, görülmeye ve varılmaya değer plajları ile de oldukça dikkat çekmektedir. Kemer bölgesi, bu plajların en çok rastlandığı bir ilçedir. Tekne turlarının düzenlendiği, partilerin verildiği, bir çok konsere ev sahipliği yapan ve su sporlarının kullanılabilir olduğu bu yerleri görmeden Antalya, Kemer tatilinizi noktalamamanızı tavsiye ederiz.

Ayışığı Plajı

Mavi Bayrak Türkiye

Kemer’in merkezinde, yat marinasının hemen arka tarafında yer alan ve hilal şekline sahip bir koyda yer alan Ayışığı Plajı, incecik ve altınsarısı kumu, büsbütünü ile dalgasız ve tertemiz deniz suyu ile bulunmanız gereken bir destinasyondur.

Adrasan plajı

Aylak Gezgin

Kemer ilçe merkezine yaklaşık olarak 50 km’lik bir mesafede yer alan ve müthiş bir doğaya sahip olan Adrasan Plajı, Antalya’nın en ünlü kumsallarından biridir.

Maden (Atbükü) Koyu

Zeynep Vagan Küçükarpacı

Bu koyu gören herkesin hayran bakışlarına şahit olabilirsiniz. Maden Koyu’nun sahip olduğu tertemiz ve doğal güzelliği, ziyaret eden herkesi büyülemektedir. Antalya’ya bir gün gelecek olursanız, bu az bilinen ancak çok fazla güzelliğe sahip koyu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Alacasu Koyu

Jolly Blog

Kıyıda bir yerde, gözden ırak bir konumda ve dolayısı ile sessiz ve sakin bir yapıya sahip olan bu koy, okuyacağınız bir kitap veya dinleyeceğiniz bir müzik ile, size harika bir zaman geçirme fırsatı sunan muhteşem bir yerdir. Antalya tatilinizde, mutlaka uğramalısınız.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here