Gece hayatı denilince akla gelen ilk yerlerden birisi olan Konyaaltı’nda sayısız disko, bar, kafeterya, pub ve daha bir çok farklı türde eğlence mekanı bulunmaktadır. Ayrıca Konyaaltı Plajı’nda yürüyüş yapabilir ve dalgaların huzur veren seslerini de dinleyebilirsiniz.

Şahsi aracınız ile gelmiş iseniz, çevre ilçelerde bulundan diskolara da uğrayabilirsiniz. Irısh Pub, Zeytin Meyhane, Piet Coffee Kitchen Bar ve Kalina Bar ilçenin en bilinen gece mekanlarıdır.

Irish Pub

Irish Pub

Konyaaltı ilçesinde bulunur. İlçemizin en nezih mekanlarından biridir. Ortam gayet hoş olup müzikler harika denilebilir. Buraya yolunuz düşerse, mutlaka görmeniz tavsiye edilir.

Zeytin Meyhane

Zeytin Meyhanesi

Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. Ortam gayet hoş olup her tarza uygun canlı müzikler çalmaktadır. Mezeleri harika denilebilir ve  eğlenmek isteyenlerin mekanıdır.

Piet Coffee Kitchen Bar

Piet Cafe

Yaz ve kış sezonlarına uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Açık ve kapalı alanları vardır. İlçemizde bulunan bu mekan harikadır. tavsiye edilir.

Kalina Bar

Kalina Bar

Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. Burada bulunan Rixos Downtown Otelin içinde bulunan harika bir mekandır. Yemekleri ve içkileri çok kaliteli olup herkesin mutlaka gelip burada leziz yemek ve içeceklerini tatmalısınız. Ortam gayet hoş, çalışanlar güler yüzlü ve müzik gayet kalitelidir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here