Sahil ilçesi olması bakımından oldukça büyük ve geniş bir alana yayılmış Manavgat, merkezinde ve çevresindeki bazı bölgelerinde, yaz sezonu boyunca pek çok insana gece hayatının tadını çıkarabileceği hizmetler sunan bar, kafe, disko, meyhane, gece kulübü, pub ve daha bir çok farklı türdeki eğlence yerlerine ev sahipliği yapan bir yerleşim yeridir.

Side, Manavgat’ın en işlek bölgelerinden biridir ve yaz sezonu boyunca binlerce insan gece kulüplerine sahil kıyısında bulunan kafelere akın etmektedir. Eşsiz güzelliklerinin yanı sıra, gece hayatının da oldukça ünlü olduğu Manavgat, Alanya ve Kemer’e nazaran daha sakin bir eğlence sektörüne ev sahipliği yapıyor olsa da, nüfusun yaz aylarında 3-4 kat attığı dönemler gelince, ister istemez canlı bir kültür-yaşam merkezi haline gelmektedir.

Kiss Bar, Lighthouse Club Side, Harlem Bar, Side Carma Gece Kulübü  ve Liman Lounge Club gibi pek çok tanınmış mekanı bulabileceğiniz Manavgat, siz ziyaretçiler için unutulmayacak konser ve etkinlikler ile bulunmaz bir yer diyebiliriz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here