Serik Festivalleri

Colour Splash – Nisan

color splash

Bu renkli festival, eğlenmek isteyen, genç ve sosyalleşmeyi seven orta yaş kitlelerine hitap etmektedir. Havuzların etrafında kurulan büyük sahnelerde, ünlü dj’ler performanslarını sergiler iken, yüzünüze doğru atılan zararsız boyalar ile beyaz tişörtünüze anılarınızı kazıma fırsatı sunmaktadır.

Belek Kültür ve Gastronomi Festivali – Haziran

Ülke

2011’den beri kutlanan Kültür ve Gastronomi Festivali’nde yaz boyunca 7 ayrı bölgenin kültürü ve mutfağının özellikleri tanıtılıyor. Haziran ayında gerçekleştirilen festivalde, özellikle Güneydoğu ve Doğu Anadolu gastronomisi için büyük standlar yer almaktadır.

Salsa Festivali – Temmuz

Gloria

Salsa, Avrupa’da yapılan en büyük festivaller listesine girmeye aday ve bir çok ulusal ve uluslararası kuruluşların sponsorluklarını arkasına alabilen, ünlü bir festivaldir. Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Kadriye Belediyesi gibi resmi kurumlar tarafından da destekler almaktadır.

Festivale, Amerika, İngiltere ve Fransa gibi bir çok büyük ülkeden binlerce insan katılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere dans ve müzik içerikli, eğlenceli bir festivaldir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here