Özellikle, lüks otellerin bulunduğu bir yer ve merkeze yakın olması sebebi ile gece hayatının hızla geliştiği bir yerleşim haline gelen Serik, kafe ve barların yoğun olduğu ancak disko konusunda Antalya merkez ve yine yakınlarından bulunan Alanya’ya bağlı bir yerdir. İlçede önerebileceğimiz mekanlar aşağıda yer almaktadır.

Gloria Pub

Gloria Hotels

Bu mekan Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek tatil beldesinde bulunur. Bu belde de çok lüks otel ve tesis olduğunu söylemiştik. Buranın bir diğer önemli kılan özelliği ise bu yerlerde golf sahaları olmasıdır. Bu sahalarda gündüz golf oynayıp gece eğlencenin akışına kendiniz bırakabilirsiniz. Mekan gayet hoş. tavsiye edilir.

The Brezza Bar

Calista Luxury Resort

Bu mekan Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek tatil beldesinde bulunur. Mekan gayet hoş olup her gece birçok ziyaretçisi olmaktadır. Burası beldemizin en romantik barı diyebiliriz. Gittiğinizde bize hak vereceksiniz.

Lobby & Lounge Bar

Granada

Antalya ilimizin Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Burası eğlenceyi dibine kadar yaşayacağınız bir mekandır. Özellikle Avrupa mutfağından yiyecekler önüne gelmektedir. Her yönü ile harika bu mekan tavsiye edilir.

Bunun dışında yine Belek beldesinde Galeon Bar, Dock’s Pier Bar gibi mekanlara da uğrayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here