Brezilya’da Alışveriş

Sao Paulo’nun alışveriş olanakları her kesime hitap edecek şekilde değişkenlik gösterir. Ziyaretçiler için Sao Paulo’dan alınacak hatıra eşyaları pek yoktur. Brezilya’nın genelde iyi yaptığı şeyleri bulmak için büyük şehirler iyi imkanlar sunar. Ülkede alışveriş merkezleri ve mağazalar zengin çevrenin tadını çıkarmak için bir fırsattır. Ülke genelinde özellikle Karnaval kostümlerine rastlamak çok mümkündür. Caddelerde her şeyi satan satıcıları da görürsünüz. Mağazaların çoğu ucuz ürünler satar ve en son moda giysileri bile bulabilirsiniz.

Brezilya, Avrupalı ​​ve Amerikalı tasarımcılardan parçaları ülkenin butiklerinde bulabilirsiniz. Pahalı olmasına rağmen fiyatlar genelde Avrupa ve ABD ile iyi bir uyum içindedir. Sao Paulo’nun alışveriş merkezleri kentin orta sınıfına uygundur. Brezilya’da kaldığınız süre boyunca doyasıya alışveriş yapıp eğlenebilirsiniz. Alışveriş merkezleri genellikle pazartesiden cumartesiye sabah 10 ve akşam 10 saatlerinde açıktır.

Rio’da satın alınacak şeyleri bulmak çok kolaydır. Kent genelinde turistlere yönelik mağazalar var ancak en iyi alışveriş bölgesi kuşkusuz alışveriş merkezleridir. Kitaplar ve CD’ler ülkede kolay bulabileceğiniz ürünlerdir. Müzik mağazalarında satış görevlileri genellikle turistlere önerilerde bulunur ve satın almadan önce müzikleri dinleyebilirsiniz. Rio’nun pazarları da yoğun şekilde alışveriş yapılan duraklar arasındadır. Brezilya’da kıyafet, aksesuar, yiyecek, sanat ve müzik alanlarında istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here