Enerjik ve dolu dolu bir gece hayatı yaşamak ve bazı havalı kulüpleri keşfetmek söz konusu olduğunda, Zürih diğer tüm İsviçre şehirlerinden önde geliyor diyebiliriz. Zürih, tüm İsviçre’deki en lüks ve bilinen gece kulüpleri yoğunluğuna sahiptir, bu nedenle gecenin ilerleyen saatlerine kadar ve hatta sabahtan sonra da bir yer bulmak zor değildir.

Aura ve Jade gibi en popüler kulüpler, müzikal tarzları ve mekan stilleri ile dikkat çeken yerlerdir, ama şehirdeki diğer kulüpler de görülmeye değer yerlerdir. Bu mekanlarda yiyeceğiniz ve içeceğiniz her şeyi bir kart ile halledebilir ve hiç bir zaman zorunlu alışverişlere tabii tutulmazsınız. Hipsterler Zukunft’un samimi bodrum stili ve keskin elektro sesleri gibi daha cesur bir gece hayatı deneyimi için batı yönünde ilerlemeniz gerekecektir. Serin bir atmosferden, eğlenceli insanlardan, şık çevrenizden ve harika DJ isimlerinden yola çıkarak, Zürih’teki yivinizi alabileceğiniz daha fazla klüp için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kulüp süpermarketler, Süpermarket, ev ve tekno ünü ile genç bir kalabalık çeken özel kulüplerdir. Süpermarket, 1990’ların sonlarında şimdi moda yeri olan Zürih Batı’sında açılmıştır.  Hatta bir zamanlar bu alan boş bir araziden ibaret idi. Kulüp, bu bölgedeki gece hayatını hızlandırmaya davet etmekte ve heyecanı yükseklerde tutmaya gayret gösteren bir işletmedir. Tüm gece boyunca büyük disko salonuna parti yapmayı seven genç ve çılgın bir kalabalığı çeker.

Bu eski ancak halen canlı yerler, ilk ziyaret partileri için bir standart oluşturmakta ve harici organizatörlerle çalışma fikrine öncülük etmektedir. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here