İlçe, tarihi ve turistik bir kent olduğu için gece hayatı da parlak olmaktadır. Fakat diğer ilçelere göre biraz sakin geçiyor. Sebebi ise buraya gelen turistler, daha çok dinlemek için geliyorlar. Burada gece eğlencesi olarak bir restoranda yemek yemek ya da sahil kenarında bir kafede oturup bir şeyler içmek gibi aktiviteler bulunur. Bunun dışında yüksek seste canlı müzik bulamazsınız. Tabi böyle eğlence arayanlar  Liman Bölgesi’ne gitmeli; burada  birçok farklı konsepte sahip mekanlar bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Antik Cafe Bar

Antik Cafe Bar

Eski Datça’nın Can Yücel sokakta bulunur. Burası kesinlikle tek kelime özetlenecek olursak harika bir mekandır. Bu mekan otantik olup içeri girenleri kendine hayran bırakıyor.

Eclipse Cafe Bar

Eclipse Music Bar

Datça merkezinde bulunan bu mekan, gece hayatına kattığı parlak ve eğlenceli partileri ile ünlü bir yerdir. Tatiliniz boyunca, mutlaka bir gece burada bulunmalısınız.

Bambu Cafe Bar

Bambu Bar

Datça merkezde bulunan bu mekan yaz aylarında baya parlak olmaktadır. Yaz aylarında, havanın serin ve ılık olduğu bir gecede, sahil kenarında uzanıp içeceğinizi yudumlarken, hem dinlenebilir hem de yıldızları seyredebilirsiniz. Sahil kısmında bulunan sandalyelere de oturabilme şansınız var.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here