Fethiye, çevresinde bulunan Bodrum ve Dalaman gibi yerlere nazaran daha sakin bir gece hayatına sahiptir. Burada eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, disco, cafe ve gece kulüplerinden geçer.

Fethiye, ülkemizde gece hayatı en parlak geçen yerlerin başında gelir ancak bu sadece yaz aylarında görülen bir özellik olmasından ötürü Bodrum ve Çeşme gibi yerler ile karşılaştırılmamalıdır. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder. Tatilinizin dolu dolu bir gece hayatına dahil etmek için, gidebileceğiniz ve gelen yabancı turistlerin de ağırlıklı olarak tercih ettiği pek çok mekan bulabilirsiniz.

Deniz kıyısında bulunan Fethiye sıradan bir ilçe gibi değil modern bir şehir havasındadır. Turizmin önemli merkezlerinden olan Fethiye’de gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl yerli ve yabancı binlerce turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler gündüz deniz ve kum ile buluşurken gece ise mekanlarda eğlenceyi dibine kadar yaşamaktadır.

İlçemizin merkezinde bütün mekanlar neredeyse tek bir cadde üzerinde bulunur. Bu cadde de bulunan mekanlar turist kapma peşindedir. Bu nedenle fiyatlar orta – yüksek segmentinde yer alıyor diyebiliriz. Çoğu zaman bu mekanlar kampanya düzenlemektedir. Buraya gidenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır.

Mojito Bar Ölüdeniz

Mojito Bar Oludeniz

Ölüdeniz’de bulunan harika barlardan biridir. Mekan sahibi çok sıcak kanlı müzik gayet hoş ve en güzeli de hazırlanan mojito ve servise bayıldım. Şiddetle tavsiye edilir.

One For The Road

One For The Road Bar Ölüdeniz

İlçede, yaz aylarında en çok tercih edilen barlar arasında yer almaktadır. Özellikle kokteyller çok harikadır. Müziği ve cana yakın çalışanları ile sizi buraya saatlerce bağlayabilir.

Buzz Beach Bar

Buzz Beach Bar

Ölüdeniz sahilinde muhteşem manzarası ile sizi kaç metre uzakta buraya mıknatıs gibi çekmektedir. Yemekler harika. Yemek üzerinde çalınan müzikler gecenize renk katmaktadır. Daha sonra sahile doğru uzanıp içkinizi yudumlarken gecenizin kalitesini zirvelere çıkarabilirsiniz.

Help Beach Bar

Oludeniz

Deniz kenarında kurulu bu mekan bir harika. Kaliteli canlı müziği, Eğlenceli personeli ve hoş ortamı ile sizi mıknatıs gibi çekmektedir. Giden bir daha gitmek istemektedir. Bir daha ki tatilinize büyük ihtimalle yine burayı tercih edeceksiniz diye umuyoruz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here