Rusya’nın görmesi ve eğlenmesi için birçok yeri var ve size gece hayatı diğer ülkelerinkinden çok farklı olabilir. Nereye gidileceğini, nasıl giyileceğini ve nelerin beklendiğini bilmek, deneyimi daha keyifli hale getirecektir.

Çoğu destinasyonda olduğu gibi, Rus otelleri genellikle barlara sahiptir – ancak otellerin dışındaki yerel barlar daha otantik ve yerel gelenekler için daha iyi bir his verir. Bir gece kulübüne giriyorsanız, genellikle bir ücret vardır: genellikle 20 dolar, içecekler dahil değildir. Rus gece kulüpleri ve barlarındaki içecekler çok pahalı olabilir. Yerlilerle konuşmalar yapabilirsiniz, ancak farklı bir ilişki türü arayan bar ve otellerde takılan kadınlara dikkat etmelisiniz. Ziyaretçiler, yerel müşterilerden bazı bar ve kulüplerde daha yüksek bir ücret alır.

Rusya’da seçim yapabileceğiniz birçok üst düzey konser, opera ve performans var. Biletler sokaktaki büfelerde satılmaktadır. Tabii ki, dünyanın en iyi balesi Rusya’da ilk elden görülebilir. Uyum sağlamak için güzelce giydiğinizden emin olun.

Ruslar eğlence ve lüks yaşama düşkün bir halktır. Şehirlerde bulunan gece kulüpleri özellikle hafta sonlarında dolup taşmaktadır. Son derece renkli ve eğlenceli bir gece hayatına sahip Rusya’da doyasıya eğlenebileceğiniz birçok mekan ve yer bulunmaktadır. Sigara içme yasağı, kapalı alanların çoğunda uygulanmaz ve havalandırma sistemlerinin güçlü olmasından dolayı bu durum rahatsız edici seviyelerde değildir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here